З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам (дітям-сиротам, батьки яких загинули під час проведення АТО, та дітям, батьки яких є полоненими або зникли безвісти, сім’ям у яких є діти-інваліди або інваліди з дитинства, багатодітним сім’ям, сім’ям, члени яких потребують невідкладного вартісного лікування, сім’ям, де є вагітні жінки, або один з батьків здійснює догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку (із числа сімей загиблих в АТО), сім’ям, у яких є інваліди 1,2 груп тощо) і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, Міністерством соціальної політики України відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій. Разом з тим, Мінсоцполітики пропонує провести благодійну акцію, у рамках якої перерахувати кошти для підтримки зазначеної категорії населення.

З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру просить підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції Мінсоцполітики.

Одночасно повідомляємо реквізити рахунків для зарахування коштів:

1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України, ЄДРПОУ — 37567866, р/р. 31252301178737 у Державній казначейській службі України, м. Київ, МФО 820172.

2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:

Міністерство соціальної політики України, ЄДРПОУ — 37567866, р/р. 25302020054709 в АТ “Укрексімбанк”, м. Київ, МФО 322313.