Cьогодні відбулася нарада під керівництвом начальника Головного управління Мигаля Романа Васильовича, за участю районних керівників структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру.

Під час наради розглянули питання про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області за 5 місяців, зокрема особливу увагу приділили питанню з реалізації прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах.За 5 місяців роботи Головним управлінням на земельних аукціонах реалізовано 46 земельних ділянок загальною площею 1019,88 га .

Також піднімалось питання щодо задоволення клопотань учасників АТО про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок. На сьогодні 2959 осіб з числа військовослужбовців, правоохоронців, добровольців і членів сімей загиблих вже отримали у власність земельні ділянки за рахунок земель державної власності загальною площею 839,63 га.

Обговорювалось питання щодо здійснення перевірок по дотриманню вимог земельного законодавства. З початку року виявлено 382 порушення вимог земельного законодавства, у добровільному порядку сплачено завданої державі шкоди на суму 720 тис.грн.

Окрім того, були заслухані питання про стан підготовки та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад та стан виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів (3 класу) Державної геодезичної мережі України.

За результатами наради було погоджено план реалізації актуальних завдань Головного управління та шляхи їх вирішення на друге півріччя.