Нагадуємо, що з 01 січня 2020 року розпочато новий етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік. Останньою датою вчасного подання вищевказаних декларацій є 31 березня 2020 року.

Для кращого розуміння та безпомилкового заповнення декларації до вашої уваги пропонується Рекомендації до чергового етапу декларування з врахуванням поширених питань.

Нагадуємо, що заборонена будь-яка діяльність, що може бути відображена у розділі 15 Декларації “Робота за сумісництвом”.

Для врахування в роботі щодо заповнення відповідних розділів декларації пропонуємо ознайомитися із граничними сумами, щодо кожного розділу, які зазначені у Таблиці.

При заповненні декларацій будьте уважними, відповідальність за достовірність та вчасність подання декларації несе кожен суб’єкт декларування особисто.

Додатково повідомляємо, що 21.12.2018 рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції затверджено “Правила логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, автоматизованої перевірки цих декларацій та їхніх вагових коефіцієнтів”. Дані Правила визначають правила логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та вагові коефіцієнти зазначених правил, що застосовуються під час здійснення автоматичного логічного та арифметичного контролю декларацій за допомогою засобів програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи проведення логічного і арифметичного контролю декларацій, з метою ранжування декларацій за сумою вагових коефіцієнтів від найвищого до найнижчого, а також встановлення ступеня невідповідності відомостей декларації відомостям реєстрів та баз даних державних органів. За підсумками врахованих коефіцієнтів визначатимуться ті декларації, які першочергово будуть підлягати повній перевірці. 

Для отримання додаткових роз’яснень та отримання відповідей на питання щодо декларування звертайтеся до сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління особисто або за телефоном (0362) 43 87 15.