З метою виконання Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність”, Постанови Кабінету Міністрів від 22.07.2017 року   №1344, а також рішення колегії Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області №2/7 від 25.09.2017 року пункту  2.7 , щодо здійснення  організації контролю за передачею суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності результатів виконаних робіт до державного картографо-геодезичного фонду України у відповідності до чинного законодавства, Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області надсає інформацію щодо вимог до матеріалів топографо-геодезичних робіт (топографічні плани масштабів 1:2000 1:5000), які передаються до  Державного картографо-геодезичного фонду України ( з кінця 2016 р. ДНВП “Картографія”)

Здача матеріалів здійснюється у ДНВП “Картографія” відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України від 22.07.1999  №1344 (зі змінами та доповненнями). Комплектність матеріалів для передачі до картографо-геодезичного фонду (якщо інше не передбачене технічним проектом/звітом) включає диск CD (DVD)-RW, який повинен містити електроні файли у векторному поданні у файловій базі даних ArcGIS  *.gdb (з документом карти*.mxd програмного забезпечення ArcMap), електроні макети для друку у форматі *.pdf  (повнокольоровий); топографічні карти (плани) виведені у кольорі на папері щільністю не менше 100 г/кв.м у двох примірниках; формуляри до топографічних карт (планів), а також технічні звіти про виконанні роботи зі створення топографічних карт (планів). Якщо роботи виконувалися на

базі іншого програмного забезпечення ніж ArcGIS, то роботи здаються у тих програмах, в яких вони робилися.

Матеріали направляються із супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів (в двох примірниках) до картгеофонду (ДНВП “Картографія”).

Для карт (планів), що містять обмеження доступу “ДСК” та без грифу, відправка здійснюється власним коштом рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення посилки адресату. Матеріали з обмеженням доступу “таємно” до картгеофонду не приймається.