Текст наказу

Додаток до наказу

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

 НАКАЗ

 

28.02.2018             м. Рівне     № 51

 

 

Про оголошення конкурсу на зайняття

вакантної посади державної служби

категорії “Б” в Головному управлінні

Держгеокадастру у Рівненській області

 

У відповідності до ст. 22, 27 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII та Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області – начальника Відділу у Радивилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  3. Сектору інформаційно-аналітичної роботи управління персоналом (О. Несіна) в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії   цього наказу  Міжрегіональному управлінню Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях та оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
  4. Провести конкурс на вищезазначену посаду державної служби 22 березня 2018  року за адресою: м. Рівне вул. С. Петлюри, 37, каб. № 6.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник

Головного управління                                            Р.В. Мигаль