Текст наказу
Додаток до наказу

 

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

 Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

НАКАЗ

Про організацію та здійснення

державного контролю за дотриманням

земельного законодавства,

використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності

в ІІ кварталі 2020 року

 

Відповідно до Закону України “Про державний контроль за використанням та охороною земель”, Положення про Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області, затвердженого наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 20.02.2020 року № 53,  Положення про Управління  з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, затвердженого та погодженого  01.03.2017

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити план роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області на ІІ квартал 2020 року, що додається.
  2. Заступнику начальника Управління — начальнику відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Валентині УЛІТКО:

1) Забезпечити виконання плану роботи на ІІ квартал 2020 року.

2) Про результати виконання плану роботи на ІІ квартал 2020 року інформувати начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та Департамент сертифікації та контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру у термін до 01.07.2020 року.

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. начальника                                            Ростислав КОРЗУН