Текст наказу з додатком

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

 НАКАЗ

 

Від 16.03.2020р.             м. Рівне № 53-од

 

Про заходи щодо запобігання

поширенню коронавірусу

COVID-19

 

З метою виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, на виконання наказу Держгеокадастру від 16 березня 2020 року № 85 “Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Ввести в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області (далі — Головне управління) та його територіальних структурних підрозділах до 03 квітня 2020 року, або до покращення епідемічної ситуації в Рівненській області обмежувальні заходи, що додаються.
  2. Розмістити вищезазначені заходи на офіційному сайті Головного управління, місцях прийому громадян та інформаційних стендах територіальних структурних підрозділів Головного управління.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління.

 

 

В.о. начальника                                                                           Ростислав КОРЗУН

 

Додаток до наказу
Головного управління
Держгеокадастру у
Рівненській області

від 16.03.2020 № 53-од

 

 

ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ,
що вводяться у Головному управлінні Держгеокадастру у
Рівненській області та його територіальних структурних
підрозділах до 03 квітня 2020 року, або до покращення
епідемічної  ситуації в Рівненській області

  1. Призупинити:

1) особистий прийом керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, його структурних та територіальних структурних підрозділів;

2) прийом громадян у громадській приймальні Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області;

3) відрядження працівників Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та його територіальних структурних підрозділів;

4) проведення засідань, колегій, робочих груп тощо.

 

  1. Забезпечити:

1) додаткову можливість громадянам подавати звернення в електронному вигляді та засобами поштового зв’язку;

2) вхідний санітарний контроль до службових приміщень  Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та його територіальних структурних підрозділів шляхом вимірювання температурних показників всіх працівників;

3) недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;

4) ізоляцію від інших осіб хворого з ознаками респіраторного захворювання та негайно повідомляти про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я.

5) проведення посилених дезінфекційних заходів в усіх приміщеннях Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та його територіальних структурних підрозділів (вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів), дотримання нормативних показників температури повітря та здійснення їх наскрізного провітрювання.

 

  1. Провести додаткову роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом (COVID-19).

 

  1. Дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України стосовно заходів запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19).