ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

НАКАЗ

25.10.2018 м. Рівне № 184

Про затвердження уточнених індексних кадастрових карт, меж кадастрових зон і кварталів міста Дубно Рівненської області

Відповідно до статей 18, 35 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пунктів 36-38 постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», з метою забезпечення відповідності створених індексних кадастрових карт, меж кадастрових зон і кварталів міста Дубно Рівненської області межам адміністративно-територіальних одиниць, географічних об’єктів, земельних ділянок, інших об’єктів Державного земельного кадастру

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити уточнені індексні кадастрові карти, межі кадастрових зон і кварталів міста Дубно Рівненської області в електронному (файли 5610300000.shp на DVD+R диску) та у паперовому вигляді (додаються).
  2. Покласти обов’язки з контролю за своєчасним внесенням змін до індексних кадастрових карт, меж кадастрових зон і кварталів на управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (ГАРНАГАМ.П.).
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області КАРПОВА І.В.

Начальник                                                                                      Р. МИГАЛЬ