33027, м. Рівне, вул. Київська, 10
тел./факс (0362) 28-65-22,
виробниче управління – 28-16-58,
управління кадастру – 23-70-07,
електронна адреса – rivneDZK@gmail.com
офіційний веб-сайт – http://dzk.rv.ua

Рівненська регіональна філія державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», як структурний підрозділ сформований у 2001 році згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 1997 року № 1355 «Про програму створення автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру».

У регіональній філії Центру ДЗК працює 104 спеціалісти, з них з вищою освітою 77 чоловік, решта середньою із спеціальною .

У філії функціонує два управління:

– Державного земельного кадастру;

– Землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних робіт.

У 10 (десяти) районах області працюють районні виробничі відділи філії.

Згідно отриманих ліцензій АВ №540236, АВ №521182, АВ №505761 філія має право виконувати топогеодезичні, землевпорядні і землеоціночні роботи та проводити земельні торги (аукціони) у встановленому порядку.

Управління державного земельного кадастру, в якому працює 17 спеціалістів, розміщується в офісі філії у м. Рівне та не має відокремлених структурних підрозділів, забезпечує здійснення надання послуг із:

– перевірки поданої землевпорядної документації її прийняття у електронному форматі і унесення в базу даних АС ДЗК. Всього в першому півріччі 2011 року прийнято 17,4 тис. землевпорядних документацій, з яких проведено перевірку 17,1 тис., що становить 98,6 відсотків від поданої, з них прийнято обмінних файлів 14,9 тис. або 87,2 % до перевірених та 2,2 тис. (12,8%) повернуто на доопрацювання;

– формування заявок, отримання бланків державних актів та їх заповнення. У першому півріччі поточного року отримано від управлінь Держкомзему у районах 6288 примірників бланків державних актів, які усі заповнено та передано для проведення державної реєстрації і видачі власникам земельних ділянок;

– за замовленнями проектних організацій за даний період сформовано у електронному вигляді та створено 4376 обмінних файлів (ОФ) землевпорядних документацій, інформацію яких унесено в базу даних автоматизованої системи Державного земельного кадастру (АС ДЗК).

Управлінням землевпорядних, землеоціночних, топографо-геодезичних та картографічних робіт в структурі якого функціонує 10-ть відокремлених районних виробничих відділів філії із загальною кількістю 74 спеціалістів, забезпечує виконання на території області:

– проведення топогеодезичних та пошукових (вимірювальних) робіт сучасними електронними геодезичними приладами із використанням супутникового зв’язку;

– розробка різних видів землевпорядної документації, з них:

а) виготовлення документів для посвідчення державним актом прав власності громадян на земельні ділянки надані для різних потреб;

б) проекти щодо зміни цільового призначення, вилучення і надання земельних ділянок юридичним та фізичним особам-підприємцям;

в) оформлення договорів оренди земель сільськогосподарського та іншого цільового призначення;

г) проекти землеустрою щодо внутрігосподарської організації території землекористувачів, розміщення сівозмін з екологоекономічним обгрунтуванням;

д) виготовлення документацій щодо змін та встановлення в натурі меж населених пунктів;

е) проведення розмежування земель державної і комунальної власності;

– проведення усіх видів грошової оцінки земель, з них:

а) нормативну грошову оцінку;

б) експертну грошову оцінку земельних ділянок.

– підготовка документів та проведення земельних торгів (аукціонів) кваліфікованими ліцитаторами, які отримали відповідні дозволи (сертифікати). В цьому році ними проведено торгів з 16 об’єктів (ділянок) продажу.

 

Зазначені роботи та послуги надаються висококваліфікованими спеціалістами Рівненської регіональної філії Центру ДЗК у терміни і на підставі укладених договорів.

Для укладання договорів з надання послуг та виконання робіт необхідно звертатися у центральний офіс філії за адресою:

33027, м. Рівне, вул. Київська, 10

тел./факс (0362) 28-65-22, електронна адреса – rivneDZK@gmail.com.

виробниче управління – 28-16-58, управління кадастру – 23-70-07.

Крім того укладання угод з виготовлення різних видів землевпорядної документації можна здійснювати у районних виробничих відділах філії, які розташовані у районних центрах:

Березнівського, Володимирецького Демидівського, Дубенського, Зарічненського, Здолбунівського, Корецького, Млинівського, Рокитнівського і Сарненського районів.

 

___________________________