З початку року, відповідно до затвердженого графіку, керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області було проведено 36 прийомів громадян, з них – 15 виїзних прийомів.

Найчастіше піднімаються питання щодо порядку приватизації земельних ділянок, порядку оформлення спадщини на земельний пай, виділення земельних ділянок учасникам АТО, продаж прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на земельних аукціонах, також актуальним питанням на сьогодні є питання передачі сільськогосподарських земель за межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад, – про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Роман Мигаль.

З усіх порушених питань керівництвом землевпорядної служби області надано вичерпні відповіді та роз’яснення.

В Головному управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0362) 43-87-24, за яким можна отримати консультацію щодо будь-яких земельних питань. Особистий прийом громадян проводиться керівниками Головного управління та структурних підрозділів, відповідно до затвердженого наказу Головного управління №74 від 22.02.2017 року.