Сьогодні в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області відбулась передача земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) у комунальну власність Боремельській, Мирогощанській, Висоцькій, Острожецькій, Пісківській об’єднаній територіальній громаді, відповідно до виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад».

Підготовка до передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних територіальних громад відбулась під керівництвом начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Мигаля Романа Васильовича. Площа земель сільськогосподарського призначення , що передається у власність 5 об’єднаним територіальним громадам становить 4,8 тис.га.

Захід відбувся за участі першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Дубича Сергія Валерійовича, голів об’єднаних територіальних громад, представників ЗМІ.

Вітаючи голів територіальних громад Дубич Сергій Валерійович наголосив: «Передача земель ОТГ забезпечить наповнення бюджетів, сприятиме залученню інвестицій. Але багато чого залежить від громад, тому територіальна громада спланувавши правильно свою територію, облікувавши всіх землекористувачів, отримавши надходження до місцевих бюджетів від плати за землю, зможе використовувати ці кошти для соціальних потреб ».