Тараканівська та Привільненська  об’єднані територіальні громади Дубенського району перші в області отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення державної власності поза межами населених пунктів. Відповідні акти приймання-передачі земель підписали у четвер, 5 квітня, начальник Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області та голови Привільненської  і Тараканівської ОТГ.

У розпорядження територіальних громад передано земельні ділянки загальною площею 827,1512 гектарів.

Довідково

31 січня  Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін в законодавстві.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

Із поетапною блок-схемою отримання земельних ділянок у власність ОТГ можна ознайомитися за посиланням.