Одне з пріоритетних завдань яке постало у 2018 році в Держгеокадастрі – передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р.

З метою виконання вищезазначеного розпорядження, Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області передано у комунальну власність 25 об’єднаним територіальним громадам – 27,8 тис.га земель сільськогосподарського призначення державної власності , у тому числі 10,9 тис.га земель сільськогосподарського призначення, які були проінвентаризовані у 2018 році.

Як повідомив начальник ГУ Роман Мигаль: «Ми взяли на себе організацію робіт із оформлення земельних ділянок разом з ДП «Центр державного земельного кадастру».За результатами проведеної інвентаризації ми передали ОТГ землі, які оформлені належним чином: з кадастровими номерами та чіткими межами. Тепер все залежить від громад, наскільки ефективно розпоряджатимуться землею, такі й надходження отримуватимуть до бюджетів».