На земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, що відбувся 18 липня, продали право оренди 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Копитківської, Будеразької та Білашівської сільської ради Здолбунівського району (за межами населеного пункту).

Найбільшу динаміку вартості прав оренди зафіксували на земельну ділянку площею 30 га на території Копитківської сільської ради, під час аукціону вартість її річної оренди зросла майже в 4 рази (з 57,4 тис.грн до 221,97 тис.грн). Також відзначимо, що завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 31 % від нормативної грошової оцінки землі.

Зазначимо, що в серпні цього року виставлено до продажу на земельних торгах права оренди 16 земельних ділянок, сільськогосподарського призначення державної власності. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України. http://torgy.land.gov.ua/auction