Наказом Державної регуляторної служби України від 15.11.2018 №152 затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру України від 30.11.2018 №223 затверджено Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру України на 2019 рік.

Окрім того, наголошуємо, що згідно зі ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»  підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі  контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Дізнатися, кого планує перевірити Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру у 2019  році, в тому числі і на території Рівненської області можна на сайті Пілотного модулю планування заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС за посиланням  та на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру України за посиланням.

 

.