З 2014 року, учасникам АТО (ООС) та членам родин загиблих військовослужбовців, Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області передано у власність 3,34 тис. земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, загальною площею 1040 гектарів.

З початку 2019 року до Головним управлінням надано 160 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 103,2 га, та передано у власність 105 земельних ділянок загальною площею 64 га, з них: для ведення особистого селянського господарства 53 земельні ділянки (площею 58,4 га), для ведення садівництва 52 земельні ділянки (площею 5,6 га).

«З метою отримання у відкритому доступі інформації щодо вільних земельних ділянок, на офіційному веб-сайті Держгеокадастру області розміщено перелік земельних ділянок зарезервовані для учасників АТО (ООС). На сьогоднішній день для учасників АТО (ООС) та членів родин загиблих військовослужбовців зарезервовано 3,6 тис.га земель сільськогосподарського призначення і цей резерв поновлюється, переглянути його можна за посиланням » : наголосив начальник ГУ Роман Мигаль.