В.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Микола Шустов спільно з головою Великоомелянської територіальної громади Аллою Карпюк та заступником директора Рівненської філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Олександром Доброжанським розглянули 4 липня 2024 року колективне звернення громадян щодо практичної реалізації права на земельну частку (пай) за рахунок земель комунальної власності на підставі рішення суду.
![](https://rivnenska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/2024-27-08-1-1.jpg)
![](https://rivnenska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/2024-27-08-3-1.jpg)
![](https://rivnenska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/2024-27-08-2-1.jpg)