Текст наказу

Додаток до наказу 1

Додаток до наказу 2

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

 НАКАЗ

 

26.02.2018             м. Рівне № 44

 

 

Про внесення змін до наказу

Головного управління Держгеокадастру

у Рівненській області від 07.10.2015 № 134

 

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання щодо здійснення антитерористичної операції на сході України, з урахуванням пропозицій структурних територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області

 

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до пункту 1 наказу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 07.10.2015 № 134 «Про затвердження переліку земельних ділянок», виклавши додаток до нього у новій редакції (додаток 1).
  2. Затвердити альбом-атлас земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які додатково, у відповідності до пункту 1 цього наказу зарезервовані для надання у власність для ведення садівництва, особистого селянського господарства громадянам України-військовослужбовцям, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних і південно-східних областях України та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції (додаток 2).
  3. Вважати таким, що втратив чинність наказ Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 19.02.2018 № 38 «Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 07.10.2015 № 134».
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Начальник

Головного управління                                                                         Р.Мигаль