За минулий рік фахівці Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області опрацювали 468 звернень громадян з питань регулювання земельних відносин. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень зменшилась на 5,8%.

Найбільше мешканці області цікавилися оформленням права власності, нормами чинного земельного законодавства, порядком державної реєстрації земельних ділянок, процедурою забезпечення ділянками учасників АТО, вирішенням межових спорів, безоплатним наданням ділянок у власність та можливістю виділення земельних паїв на місцевості.

На особистий прийом до керівництва землевпорядної служби області звернулися 200 громадян, з питань порядку державної реєстрації земельних ділянок та оформлення права власності на земельні ділянки, норм чинного законодавства, вирішення спорів щодо меж земельних ділянок, передачі земельних ділянок безоплатно у власність та можливістю виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості).

Для надання роз’яснень і консультацій з питань земельного законодавства у Головному управлінні діє “гаряча” лінія. На офіційному веб-сайті у розділі “Юридична служба” громадяни мають можливість поставити запитання до спеціалістів.