У травні на електронних земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, продано права оренди на 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 314,5 га.

Як повідомив начальник ГУ Роман Мигаль: «За результатами земельних торгів місцеві бюджети Рівненщини поповнились на 524 тис.грн. Найбільшу динаміку вартості зафіксували на земельні ділянки на території Дубенського та Рівненського районів області. Так за результатами електронних земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку розташовану на території Птицької сільської ради площею 17,5 га, надходження до бюджету склали 122,6 тис грн щорічно (річна орендна плата зросла майже в 6,5 разів). На території Шубківської сільської ради продано право оренди земельної ділянки площею 24,6 га, надходження склали понад 300 тис.грн. щорічно (вартість річної орендної плата зросла в 5 разів)”.

У червні місяці Головним управлінням заплановано провести продаж прав оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 355,7 га.