На земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, що відбувся 23 квітня, продали право оренди шістьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Поліської сільської ради Березнівського району (за межами населеного пункту) загальною площею 303,8 га. Стартовий розмір річної орендної плати цих ділянок становив 101,9 тис грн, в результаті торгів ціна оренди зросла втричі – до 310,7 тис гривень.

Найбільша динаміка вартості зафіксували на земельну ділянку площею 8,99 га, під час аукціону вартість її річної оренди зросла в 7 разів (з 2257,44 грн до 15486,04  гривень). Також відзначимо, що завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 54,88 % від нормативної грошової оцінки землі.

Зазначимо, що в травні цього року виставлено до продажу на земельних торгах права оренди 20 земельних ділянок, сільськогосподарського призначення державної власності. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України. http://torgy.land.gov.ua/auction