З початку року до Центрів надання адміністративних послуг від громадян та юридичних осіб надійшло 10 743 заяви щодо державної реєстрації ділянок та 10 041 – щодо надання витягів із Державного земельного кадастру.

Найбільше земельних ділянок зареєстрували землевпорядники Рівненського (1915), Сарненського (871), Володимирецького (813), Дубенського (792) та Костопільського (609) районів.

Загалом фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 9 848 земельних ділянок та надали 8 536 витягів з Державного земельного кадастру.

Крім того, державними кадастровими реєстраторами області надано 634 онлайн-витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовлених на офіційному сайті Держгеокадастру.

Довідково:

Надання послуг з реєстрації земельних ділянок належить до компетенції територіальних органів Держгеокадастру України. Реєстрацію ділянки здійснює державний кадастровий реєстратор, в Центрі надання адміністративних послуг відповідного району чи міста, після чого громадяни можуть відшукати свою земельну ділянку на публічній кадастровій карті України.