Колектив Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області уклінно звертається до всіх небайдужих з проханням  про надання матеріальної підтримки та допомогти зібрати кошти на лікування важкої недуги,  що спіткала нашу працівницю Любов Гуйтин. Близько 30-ти років, Любов Любомирівна, сумлінно працювала в органах земельних ресурсів області, знана в сфері землевпорядкування як  добросовісна,  висококваліфікована, ініціативна та доброчесна людина, людина – порадник, наставник, фахівець. Визнанням особистих і професійних якостей пані Любові – є присвоєння у 2012 році звання «Почесний землевпорядник України».

Відтак,  за цей час у неї були щасливі, радісні і позитивні періоди, так і не дуже вдалі. Декілька років тому, Любов Любомирівна пройшла дуже важке лікування онкології і з притаманною їй життєлюбністю,  після всіх медичних протоколів, хіміотерапії і реабілітаційних заходів, повернулась в лави (стрій) працівників землевпорядної служби. Працюючи на посаді головного спеціаліста відділу розпорядження с/г землями, Любов Любомирівна віддає свій  багаторічний досвід і професіоналізм, вкладає свою невичерпну наснагу і енергію в високе служіння обраній справі. Проте недуга повернулась…..

У нашої колеги діагностовано онкологічне захворювання, яке потребує оперативного хірургічного втручання, отримання курсів хіміотерапії і загалом тривалого лікування. Лікування дуже вартісне і для ефективного його проведення та отримання шансу на одужання необхідна чимала сума грошей. Проте фінансових можливостей сім’ї хворої не вистачає. Працівниками апарату управління зібрано можливі кошти для її підтримки, але зібрати всі необхідні кошти не видається можливим.

Тож, звертаємось до Вас з проханням відгукнутися та допомогти зібрати кошти на лікування Любові Любомирівни Гуйтин.

Заздалегідь вдячні за розуміння, допомогу та підтримку!

Кошти на лікування можна перерахувати за наступними реквізитами :

– картка ПриватБанку -5168 7450 1826 7176

 – рахунок отримувача – 26200892869489 Гуйтин Роман Богданович (син)

З повагою, колектив ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області.