19 травня 2015 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо ПАРФЕНЮК Катерини Михайлівни – головного спеціаліста відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Декларація про доходи

Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення перевірки ПАРФЕНЮК Катерини Михайлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо ПАРФЕНЮК Катерини Михайлівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до ПАРФЕНЮК К. М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.