06 травня 2015 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо ТКАЧУК Надії Федорівни – провідного спеціаліста відділу землеустрою Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Декларація про доходи

Згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення перевірки ТКАЧУК Надії Федорівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо ТКАЧУК Надії Федорівни, який працює на посаді провідного спеціаліста відділу землеустрою Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до ТКАЧУК Н.Ф. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.