Текст наказу

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

 

від 06.04.2022 р. м. Рівне № 41-од

 

Про організацію роботи в Головному

управлінні Держгеокадастру у Рівненській

області в умовах воєнного стану

 

З метою забезпечення належного виконання визначених законом функцій та повноважень Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в умовах воєнного стану, запровадженого Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України “Про затвердження Указу Президента України від 24.02.2022 № 2102-ІХ “Про введення воєнного стану в Україні”, відповідно до статей 60, 602 , 113 Кодексу законів про працю України, Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 15 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021р. №1302), Положення про Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області від 23.12.2021 № 603 та наказу Держгеокадастру від 04.04.2022 № 86 “Про організацію роботи в апараті Держгеокадастру та його територіальних органів в умовах воєнного стану”

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Припинити з 06 квітня 2022 року для державних службовців та працівників Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області простій, оголошений наказом Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 24.02.2022 № 36-ОД “Про встановлення простою у роботі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області” (далі -Головне управління).
  2. Запровадити з 06 квітня 2022 року дистанційний та/або гнучкий режим роботи для працівників Головного управління, згідно з додатком 1 до цього наказу.
  3. На час дистанційного та/або гнучкого режиму роботи працівники самостійно визначають робоче місце та несуть відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на ньому.
  4. Дозволити працівникам, які працюють за дистанційним та/або гнучким режимом роботи, виконувати свої посадові обов’язки за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та за наявності технічних засобів.
  1. Керівникам структурних підрозділів Головного управління забезпечити безперебійну роботу підпорядкованих структурних підрозділів та визначати завдання працівникам, які виконують роботу у визначеному режимі.
  2. Фінансовому управлінню:

1) здійснювати при переведенні працівників на роботу в дистанційному та/або гнучкому режимі оплату праці таких працівників в повному обсязі відповідно до вимог законодавства (додаток 1 до цього наказу);

2) забезпечити при увільненні працівників зарахованих до Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України або добровольчих формувань територіальних громад, від виконання роботи за трудовим договором збереження середнього заробітку.

  1. Сектору інформаційних технологій та захисту інформації забезпечити належні технічні умови для виконання роботи працівниками Головного управління у віддаленому доступі.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 4.3. пункту 4 наказу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 24.02.2022 № 36-ОД “Про встановлення простою у роботі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області”
  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                        Оксана ОВДІЙЧУК

 

Додаток

до наказу Головного управління

Держгеокадастру у Рівненській області

від  06.04.2022  № 41-од

 

 

Список працівників,

для яких запроваджуються умови дистанційного

та/або гнучкого режиму роботи роботи

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
1
Удовиченко Юлія Міланівна
Заступник начальника управління —начальник відділу роботи з персоналом управління персоналом
2
Удовиченко Ольга Юріївна
Начальник юридичного управління
3
Кириченко Ольга Віталіївна
Начальник відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління

 

 

Завідувач сектору оцінювання та

професійного розвитку

відділу управління персоналом     Олена НЕСІНА