ДЕРЖГЕОКАДАСТР

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 02.12.2022 р. м. Рівне № 100-од

Про внесення змін до наказу Головного
управління Держгеокадастру у
Рівненській області від 02.12.2022 № 100-од

У зв’язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 р. № 1077 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо  стимулювання меліорації земель”,  відповідно до статей 8, 9 і 19 Закону України “Про адміністративні послуги” та керуючись Положенням про Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області,  (далі – Головне управління),  затвердженим наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 23.12.2021 № 603, на виконання наказу Держгеокадастру від 29.11.2022 № 365 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру” та враховуючи звернення Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області від 15.12.2022 № 13

НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до таких інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням через центри надання адміністративних послуг на території Рівненської області, затверджених наказом Головного управління від 02.12.2022 № 100-од “Про затвердження Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області”, виклавши їх в новій редакції, згідно додатку 1.
2. Внести зміни до таких технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням через центри надання адміністративних послуг на території Рівненської області, затверджених наказом Головного управління від 02.12.2022 № 100-од “Про затвердження Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області”, виклавши їх в новій редакції, згідно додатку 2.
3. Завідувачу сектору інформаційних технологій та захисту інформації Олександру ВОЙТЮКУ забезпечити розміщення затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням на офіційному веб-сайті Головного управління.
4. Завідувачу сектору за зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Марії ЛЕПЕСІ забезпечити розміщення затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням у приміщенні громадської приймальні Головного управління.
5. Відділам № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 Управління надання адміністративних послуг Головного управління забезпечити розміщення затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням на власних інформаційних стендах та передати їх (у паперовому вигляді) у відповідні центри надання адміністративних послуг.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                        Оксана ОВДІЙЧУК