Текст наказу

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

НАКАЗ

 

від 11.06. 2021 р.

м. Рівне

№ 67-од

 

Про внесення змін до наказу

Головного управління Держгеокадастру

у Рівненській області від 12.05.2021 №49-од

 

Керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення», враховуючи положення статті 55 Кодексу про адміністративне судочинство України, статті 56 Господарського процесуального кодексу України, статті 58 Цивільного процесуального кодексу України, відповідно до Положення про Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області, затвердженого наказом Держгеокадастру від 21.05.2021 № 248, та з метою забезпечення представництва інтересів Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в усіх судах України, в яких Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області виступає учасником (позивачем, відповідачем, третьою особою) шляхом самопредставництва, у зв’язку із кадровими змінами

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Внести зміни до наказу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (далі – Головне управління) від 12.05.2021 № 49-од “Про визначення осіб, які беруть участь у судових справах та вчиняють дії в усіх судах України в інтересах Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (самопредставництво), виклавши пункти 1 та 2 в новій редакції:

“1. Уповноважити посадову особу юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області здійснювати самопредставництво Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в усіх судах України з усіма правами, які надані чинним законодавством позивачу, відповідачу, третій особі, що бере участь у справі, в тому числі з правом одержання рішень, ухвал, постанов, виконавчих листів або наказів суду, завіряти своїм підписом вірність копій документів, за власним підписом подавати заяви, клопотання, позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги та інші процесуальні документи; користуватися процесуальними

правами, передбаченими ст.ст. 43, 49, 58-64 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 44, 47, 56-60 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст. 42, 46, 57-61 Господарського процесуального кодексу України, крім визнання повністю або частково позовних вимог та укладення мирової угоди:

 

ГОЛОВАЧ                                    – заступник начальника управління –

Ірина Олександрівна                   начальник відділу правового забезпечення

юридичного управління Головного

управління Держгеокадастру у

Рівненській області.

 

Уповноважити посадову особу юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області здійснювати самопредставництво Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в усіх судах України з усіма правами, які надані чинним законодавством позивачу, відповідачу, третій особі, що бере участь у справі, в тому числі з правом одержання рішень, ухвал, постанов, виконавчих листів або наказів суду, завіряти своїм підписом вірність копій документів, за власним підписом подавати заяви, клопотання та інші процесуальні документи; користуватися процесуальними правами, передбаченими ст.ст. 43, 49, 58-64 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 44, 47, 56-60 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст. 42, 46, 57-61 Господарського процесуального кодексу України, крім визнання повністю або частково позовних вимог, укладення мирової угоди, підписання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд справ за нововиявленими обставинами:

 

КИРИЧЕНКО                              –  начальник відділу представництва в судах

Ольга Віталіївна                          та інших органах юридичного управління

Головного управління Держгеокадастру у

Рівненській області.”

 

“2. Уповноважити посадову особу юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області здійснювати самопредставництво Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області в усіх судах України з усіма правами, які надані чинним законодавством позивачу, відповідачу, третій особі, що бере участь у справі, в тому числі з правом одержання рішень, ухвал, постанов, виконавчих листів або наказів суду, завіряти своїм підписом вірність копій документів, за власним підписом подавати позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги, заяви про перегляд справ за нововиявленими обставинами, клопотання, заяви та інші процесуальні документи, користуватися процесуальними правами, передбаченими ст.ст. 43, 49, 58-64 Цивільного процесуального кодексу

України, ст.ст. 44, 47, 56-60 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст. 42, 46, 57-61 Господарського процесуального кодексу України, крім визнання повністю або частково позовних вимог:

 

УДОВИЧЕНКО                        –  начальник юридичного управління

Ольга Юріївна                             Головного управління Держгеокадастру у

Рівненській області.”

 

  1. Забезпечити внесення вищезазначених відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник                                         Оксана ОВДІЙЧУК