11 жовтня 2010 року відбулася колегія головного управління Держкомзему у Рівненській області за участю керівництва та керівників структурних підрозділів головного управління, начальників управлінь, відділів Держкомзему у районах та містах обласного значення, керівників державних землевпорядних організацій. 
На колегії аналізувались пріоритетні завдання розвитку Держкомзему: наповнення місцевих бюджетів, вчасне поновлення нормативної грошової оцінки, розмежування земель державної та комунальної власності,встановлення меж населених пунктів, викоритсання коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та інші.
Начальник відділу землеустрою, охорони і моніторнгу земель Крутій С.С. проінформував про стан виконання в області робіт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року № 844 та наголосив про необхідність вжити заходів для забезпечення створення обмінних файлів, передачі їх до ДП «Центр ДЗК» та в разі виявлення помилок негайне їх виправлення.
Начальник управління державного земельного кадастру Гарнага М.П. доповів про:
– проведення звірки відомостей реєстру правовстановлюючих документів управліннями Держкомзему та відділами Рівненської регіональної філії ДП «Центр ДЗК»;
– підготовку до проведення реєстрацій державних актів управліннями Держкомзему відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 року № 1021 та від 18.08.2010 року № 749.
Начальників управлінь, відділів Держкомзему у районах та містах обласного значення зобов’ язано провести наради з головами міських, селищних, сільських рад та землевпорядниками, а також виступити в засобах масової інформації щодо: проведення робіт із розробки проектів землеустрою встановлення меж населених пунктів та проведення робіт із встановлення і закріплення на місцевості меж адміністративно-територіальних утворень; розмежування земель державної та комунальної власності; інвентаризації земель.