Рівненські землевпорядники з початку року перерахували до бюджету 254,4 тисячі гривень за адмінпослуги, що потребують оплати. За цей період спеціалісти землевпорядної служби Рівненської області надали населенню загалом 23 822 адміністративних послуги. З них 19 640 або 82,5 % – на безоплатній основі. Інші 4 182 або 17,5 % — платні адмінпослуги.

Найбільші надходження, майже 200 тисяч гривень отримали за послуги з надання 3 773 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За здійснення 102 державних експертиз землевпорядної документації надійшло 11,6 тисяч гривень. Ще 42,8 тисяч гривень – оплата за інші види адміністративних послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 4 586 таких документів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.